הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

: יש לספק ייעוץ לנשים המצויות בסיכון גבוה ללקות בדיכאון לאחר לידה
14.2.19

נשים הרות ולאחר לידה המצויות בסיכון גבוה ללקות בדיכאון לאחר לידה – צריכות לקבל ייעוץ מתאים, כך ממליץ ה- U.S. Preventive Services Task Force.

 

כוח המשימה מפרט את הגורמים העשויים להגביר את הסיכון לדיכאון לאחר לידה: היסטוריה אישית או משפחתית של דיכאון, היסטוריה של אלימות פיזית או מינית, היריון לא מתוכנן או לא רצוי, סטרס, סוכרת, סיבוכי היריון ומעמד סוציו-אקונומי נמוך.

 

הייעוץ, הכולל טיפול קוגניטיבי התנהגותי וטיפול בין אישי מדגים "יתרונות מתונים" לטיפול בדיכאון לאחר לידה, מסכם ה- USPSTF.


 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007