הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרופות הפועלות באופן ישיר נגד הנגיף מפחיתות את הסיכון לתמותה ולסרטן בקרב החולים בצהבת C
14.2.19

תרופות הפועלות באופן ישיר נגד הנגיף מפחיתות את הסיכון לתמותה ול- hepatocellular carcinoma בקרב החולים בצהבת C, אלו מסקנותיו של מחקר תצפית שפורסם בכתב העת Lancet.

 

במסגרת המחקר הצרפתי נערך מעקב אחר כ- 10,000 מבוגרים עם זיהום כרוני בצהבת C. לאורך מעל ל-30 חודשי המעקב, שלושה-רבעים מהחולים החלו לקבל טיפול ב- direct-acting antivirals, בעוד שהשאר נותרו ללא טיפול. לאחר תקנון למשתנים מרובים, נמצא כי הטיפול ב- direct-acting antivirals הפחית ב- 52% את הסיכון לתמותה מכל גורם וב- 34% את הסיכון לתחלואה ב- hepatocellular carcinoma.

 

 


 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007