הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ניתוח ארתרוסקופיה יעיל יותר מפיזיותרפיה לטיפול ב- Femoroacetabular Impingement
12.2.19

ניתוח ארתרוסקופי יעיל יותר מפיזיותרפיה לטיפול ב- femoroacetabular impingement (FAI), אלו מסקנותיו של מחקר שנערך בבריטניה ופורסם ב- BMJ. FAI המשפיע על כחמישית מכלל האוכלוסייה, מאופיין בשינוי מורפולוגי הגורם לצוואר הירך להיצבט כנגד האצטבלום ובהמשך עשוי לגרום לדגנרציה של המפרק.

 

מעל ל- 200 מבוגרים עם FAI א-סימפטומטי חולקו באופן אקראי לביצוע פיזיותרפיה או ניתוח ארתרוסקופי, על מנת לטפל במצבם. מטרת המחקר העיקרית – ציון מדד הפעילות היום-יומית, 8 חודשים לאחר הטיפול – היה גבוה יותר בקרב הקבוצה שעברה ניתוח (בכ- 10 נקודות). מטרות משניות, כולל ציון הפעילות הספורטיבית והדיכאון, היו אף הם טובים יותר בקרב קבוצת המחקר.

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007