הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Andexanet הופכת את השפעותיהם של נוגדי קרישה בקרב מטופלים עם דימום חמור
12.2.19

Andexanet alfa הופכת במהירות את השפעותיהם של נוגדי קרישה המעכבים את פקטור Xa, כך מצא מחקר חדש שפורסם בכתב העת New England Journal of Medicine והוצג בוועידה הבינלאומית של ה- AHA. Andexanet אושרה במאי 2018 לסייע בטיפול בדימומים חמורים בקרב המטופלים ב- apixaban או rivaroxaban.

 

במחקר השתתפו 350 מבוגרים שלקו בדימום חמור וחריף (לדוגמא, תוך גולגולתי, במערכת העיכול) בתוך 18 שעות מקבלת apixaban, rivaroxaban, edoxaban, או enoxaparin. המטופלים קיבלו bolus של andexanet לאורך 15-30 דקות, ולאחריו אינפוזיה של התרופה במשך שעתיים.

 

הטיפול הפך במהירות את השפעת התרופות. לדוגמא, בקרב מטופלים שקיבלוapixaban  או rivaroxaban, ה- bolus הפחית את הפעילות הנוגדת את פקטור Xa ב- 92%. יתר על כן, 12 שעות לאחר האינפוזיה, 82% מהמטופלים הוגדרו כבעלי תפקודי קרישה טובים או מצוינים.

 

כ- 10% מהמטופלים חוו אירוע תרומבוטי בתוך 30 דקות מהטיפול.

 


 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007