הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות חדשות ממליצות להימנע מטיפול כירורגי ב- subacromial pain syndrome
10.2.19

אין להציע ניתוח להפחתת הלחץ באזור תת הכתף למטופלים הסובלים מתסמונת הכאב התת-אקרומיאלי, כך על פי הנחיות חדשות שמפרסם ה- BMJ. ההנחיות – נוגעות למטופלים עם כאבי כתף שאינם נובעים מטראומה, כולל rotator cuff disease, הנמשכים מעל לשלושה חודשים.

 

ההמלצות מתבססות על ממצאיהם של שבעה מחקרים שכללו כ- 1000 מטופלים והשוו decompression surgery עם טיפול דמה או תרגילים גופניים בלבד. סה"כ, הניתוחים לא הביאו ליתרונות מובהקים סטטיסטית בהשוואה לטיפול לא כירורגי - במונחים של כאב, תפקוד או איכות חיים. אף על פי כן, טיפול כירורגי היה קשור בשיעור גבוה יותר של מקרי "כתף קפואה" (12 מקרים נוספים פר 1000 מטופלים שנותחו) ובתופעות לא רצויות חמורות כגון דימומים.

 


 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007