הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עודכנו ההנחיות להסרת שקדים
10.2.19

ה- American Academy of Otolaryngology—Head and Neck Surgery Foundation עדכנה את הנחיותיה משנת 2011 לטיפול בילדים המועמדים להסרת שקדים.

 

ההנחיה למעקב שודרגה מהמלצה סטנדרטית לחזקה. הנ"ל כולל מטופלים עם תיעוד של פחות משבע אפיזודות במהלך השנה החולפת, פחות מחמש פר שנה במהלך השנתיים האחרונות ופחות משלוש בשנה במהלך שלוש השנים האחרונות.

 

יתר על כן, הקבוצה הוסיפה מספר המלצות חדשות. להלן עיקריהן:

 

  • טרם יעברו כריתת שקדים, יש להפנות ילדים עם דום נשימה בשינה לבדיקת polysomnography, זאת במקרים הבאים: ילדים מתחת לגיל שנתיים, ילדים עם עודף משקל, או עם תסמונת דאון, אב-נורמאליות קרניופציאלית, הפרעות נוירומוסקולריות, sickle cell disease, או mucopolysaccharidoses.
  • כריתת שקדים מומלצת לילדים עם דום נשימה חסימתי בשינה שאושר בבדיקת polysomnography.
  • לטיפול בכאבים לאחר כריתת שקדים, יש להמליץ על ibuprofen, acetaminophen, או שניהם. אין לרשום Codeine לילדים מתחת לגיל 12.

 


 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007