הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קרמים נגד כאבים, אינם יעילים יותר מפלסבו
10.2.19

קרם מורכב לשימוש מקומי אינו יעיל יותר מפלסבו לשיכוך כאבים כרוניים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Annals of Internal Medicine.

 

כ- 400 מבוגרים הסובלים מכאב כרוני מקומי (neuropathic, nociceptive, או מעורב) חולקו באופן אקראי לקבלת קרם המורכב מ- ketamine, gabapentin, lidocaine, ו- clonidine או קרם פלסבו. הקרם נמרח שלוש פעמים ביום. לאחר חודש דיווחו כלל הנבדקים על שיפור בציון הכאב, אך לא נצפה הבדל מובהק סטטיסטית בין הקבוצות, זאת ללא קשר לסוג הכאב. ממצאים דומים הודגמו גם לאחר שלושה חודשי מעקב.


 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007