הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החיסון החדש נגד הרפס זוסטר אינו מסוכן יותר מהחיסונים הקיימים
5.2.19

החיסון הרקומביננטי החדש נגד הרפס זוסטר (RZV; Shingrix) אינו מסוכן יותר במונחים של תופעות לוואי בהשוואה לחיסונים הקיימים, כך עולה מניתוח post marketing שפורסם ב- MMWR.

 

במהלך שמונת החודשים הראשונים שלאחר אישור החיסון, 3.2 מיליון מנות ניתנו. לאורך תקופה זו, דיווח ה- CDC על 4400 אירועים לא רצויים שדווחו בעקבות קבלת החיסון. מהללו, רק 3% נחשבו חמורים (לדוגמא, דרשו אשפוז או סיכנו חיים), השיעור היה 4.0 אירועים חמורים פר 100,000 חיסונים שניתנו. בהשוואה, החיסון החי המוחלש הישן הדגים שיעור תופעות לוואי חמורות של 4.4 פר 100,000.

 

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר שדיווחו כללו חום גבוה (24% מהדיווחים), כאבים באתר הזריקה וצמרמורות.

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007