הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מניות הקנאביס לוהטות? זה רק חקלאות
3.2.19

לאבותינו, שחיו כאן לפני אלפי שנים, בחברה חקלאית, היו ניסיון חיים וחוכמת חיים, שבאו לידי ביטוי בכתיבת טקסטים נפלאים כמו זה המצוטט כאן: "הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ. הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו" (תהילים קכ"ו). מי שעוסק בחקלאות מכיר היטב את הקושי הזה - בתחילת כל עונה עליך להשליך את יהבך על תוצאה לא ודאית. בימי קדם מדובר היה במלאי הזרעים היקר שלך. בימינו זה ההון האישי שצברת או ההלוואות שנטלת. עליך לטמון אותם באדמה, ואז להיכנס לתקופת המתנה מורטת עצבים, שרק בסיומה תדע אם תיהנה מפרי עמלך, או שהגעת לחורבן כלכלי, ופעם אפילו לרעב.

 

כל כך הרבה דברים יכולים להשתבש בדרך, שאין פלא כי בכל החברות האנושיות החקלאיות בעולם, לאורך כל ההיסטוריה, אנחנו נתקלים בהמוני תפילות, טקסים קמעות ומסורות, שנועדו בדיוק לעניין הזה - לשפר את סיכוייך מול איתני הטבע, ולזכות בחסדי שמים, תרתי משמע.

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת דורון צור

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007