הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF מפרסם הנחיות חדשות לשימוש במשחות למניעת זיהומי עיניים בקרב ילודים
3.2.19

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force מאשר את המלצותיו (Grade A) כי על כל הילודים לקבל טיפול במשחת עיניים אנטיביוטית לאחר הלידה, למניעת gonococcal ophthalmia neonatorum. ההמלצות החדשות שפורסמו ב- JAMA עולות בקנה אחד עם אלו שפרסם הכוח בשנת 2001.

 

ה- USPSTF ציין כי מאז שנת 2011 לא נמצא כל מידע חדש העשוי לשנות את מסקנות העבר – כי הטיפול המקומי הפרופילקטי הינו יעיל למניעת הזיהום והתחלואה וכי הוא אינו צפוי לגרום לכל נזק משמעותי.

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007