הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם רשמים רפואיים משפרים את תפוקת הרופאים בחדרי המיון?
3.2.19

היעזרות ברשמים רפואיים שיפרה את תפוקת הרופאים בחדרי המיון באוסטרליה, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

כ- 4000 משמרות בחדרי המיון המייצגות 88 רופאים, חולקו באופן אקראי לקבלת עזרה מרשמים רפואיים (עוזרי רופא שתפקידם לתעד את מפגש הרופא-חולה בהתרחשו) או לא לקבל עזרה דומה.

 

הרופאים בקבוצת המחקר הצליחו לבדוק יותר חולים פר שעה (1.31 מול 1.13 חולים) וזמן השהיה החציוני בחדרי המיון פחת אף הוא מ- 192 דקות ל- 173 דקות, במשמרות בהן נכחו הרשמים הרפואיים.

 

אירועי בטיחות התרחשו בכ- 1 מתוך כל 300 ייעוצים בהם נכחו רשמים, במרבית המקרים עקב טעות בזיהוי החולה. החיסכון הפיננסי לבית החולים עמד על 26$-31$ לכל שעת רשם.

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007