הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

beta-blockers מפחיתים את הסיכון לאשפוזים עקב COPD
3.2.19

טיפול ב- beta-blockers מפחית את הסיכון לאשפוזים עקב chronic obstructive pulmonary disease (COPD), אלו מסקנותיו של מחקר תצפית שפורסם בכתב העת EClinicalMedicine.

 

על בסיס מידע מרשומות רפואיות מדנמרק עקבו החוקרים אחר 300,000 מבוגרים שקיבלו מרשמים לחסמי בטא למשך מעל לשישה חודשים ואחר מיליון מטופלים בתרופות מסוגים אחרים להורדת לחץ הדם.

 

נמצא כי המטופלים בחסמי בטא הציגו שיעור נמוך באופן מובהק סטטיסטית של אשפוזים כתוצאה מ- COPD, בהשוואה למטופלים בתרופות אחרות להורדת לחץ הדם (649 מול 919 מקרים פר 100,000 שנות אדם). יש לציין כי אותם יתרונות לא נצפו בקרב חולי סוכרת, אף על פי כן, הטיפול בחסמי בטא אף נמצא כמפחית את הסיכון לתמותה מכל הסיבות ומ- COPD בפרט.

 

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007