הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"חברות הקנאביס הישראליות הן יותר שואו ופחות תוכן"
31.1.19

ד"ר אשר שמולביץ' (62) הוא חיל ההנדסה של עולם המכשור הרפואי: הראשון להכניס את האולטרסאונד לשימוש אצל הריוניות, מהראשונים שהכניסו שסתומים ללב והראשון שהכניס תרופות לסטנטים. הוא מזהה טרנדים, מקים חברות ומחכה לאקזיט.

 

עם תרפאיקס ביוסיינס, שנסחרת בנאסד"ק, זה כמעט עבד. באוקטובר 2018 הוא הודיע שחתם על עסקה למכירת החברה, שבה הוא משמש יו"ר ומנכ"ל זמני ונמנה על משקיעיה, לפי שווי של 48 מיליון דולר - פי שלושה משווייה בזמן ההודעה על מזכר ההבנות למכירה, שהיה 15 מיליון דולר.


כחודש וחצי בלבד לאחר מכן קיבלה הרוכשת הפוטנציאלית, חברת הקנאביס FSD פארמה הקנדית, רגליים קרות, וביקשה לתקן את ההסכם על ידי הורדת מחיר העסקה. מאז שווייה של תראפיקס צנח ל־12 מיליון דולר, אך נראה שהיא בהתאוששות מתחילת 2019, ועלתה מתחילת ינואר ב־10%.

 


לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת צלי גרינברג

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007