הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

NOACs יעילים יותר מ-Warfarin לטיפול ב- Afib
31.1.19

Non–vitamin K oral anticoagulants (NOACs) – כולל dabigatran, rivaroxaban, apixaban ו- edoxaban  - מועדפים כעת על פני warfarin להפחתת הסיכון לשבץ בקרב חולים מסוימים עם atrial fibrillation, כך על פי עדכון לקווים המנחים שמפרסמים ה- American Heart Association, ה- American College of Cardiology, וה- Heart Rhythm Society. ההנחיות החדשות פורסמו בכתב העת Circulation.

 

חולים המתאימים לטיפול הנ"ל כוללים גברים עם ציון CHA2DS2-VASc של 2 ומעלה ונשים עם ציון של 3 ומעלה. עבור גברים עם ציון CHA2DS2-VASc של 1 ומעלה ונשים עם ציון של 2 ומעלה, מומלצים כעת להפחתת הסיכון נוגדי קרישה פומיים.

 

Warfarin עדיין מומלץ לטיפול בחולים עם mitral stenosis בינוני עד חמור או בעלי מסתם מלאכותי.

 

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007