הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נשים בעלות רמת הכנסה נמוכה מתקשות לרכוש מוצרי היגיינה נשית
31.1.19

סקר שנערך בקרב נשים בעלות רמת הכנסה נמוכה בארה"ב מצא כי רבות מתקשות לרכוש מוצרי היגיינה נשית.

 

היעדר היגיינה במהלך המחזור החודשי פוגע באיכות החיים ועשוי לפגוע בבריאות. החוקרים הזמינו נשים בעלות רמת הכנסה נמוכה מגיל 18 ומעלה המתגוררות בסיינט לואיס להשתתף בסקר שניסה לזהות חסמים הקשורים להיגיינה סביב תקופת הווסת. סה"כ, 64% מהמשיבות העידו כי הן עומדות בפני אתגרים בהשגת אביזרי ההיגיינה (21% העידו כי הן מתקשות בכך מדי חודש). כמחצית ציינו כי במהלך השנה האחרונה הן לא יכלו להרשות לעצמן לרכוש הן מזון והן מוצרי היגיינה. חלק מהנשים דיווחו כי לעיתים הן משתמשות באביזרים אחרים מלבד טמפונים ופדים חד פעמיים, כולל בממחטות, נייר טואלט, חיתולים או מגבות נייר משירותים ציבוריים.

 

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007