הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אושרה הבדיקה הדיאגנוסטית הראשונה לאיתור Mycoplasma genitalium
29.1.19

ה- FDA אישר את שיווק הבדיקה הדיאגנוסטית הראשונה למחלות מין הנגרמות על ידי Mycoplasma genitalium, חיידק הגדל באיטיות ועשוי לגרום למחלות דלקתיות בנרתיק ובאגן בקרב נשים ובדרכי השתן בקרב גברים. החיידק קשה לאבחנה ולטיפול.

 

Mycoplasma genitalium נוכח בקרב 10%-30% מהנשים עם דלקת קלינית בצוואר הרחם ובקרב 15%-30% מהגברים עם דלקות חוזרות בדרכי השתן, כך על פי ה- Sexually Transmitted Diseases Treatment Guidelines שפרסם ה- CDC בשנת 2015.

 

ה- Aptima Mycoplasma genitalium Assay הבודק נוכחות חומצות גרעין, מסוגל לזהות את החיידק באמצעות סוגי דגימה מגוונים, כולל מהנרתיק, מצוואר הרחם, מהפין ומהרחם, כמו גם מהשתן. במסגרתו של מחקר שכלל 12,000 דגימות, הראתה הבדיקה רגישות של 78%-99% לאיתור M. genitalium, כתלות בסוג הדגימה שניטלה, וסגוליות של 97.8%-99.6%.

.

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007