הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AAP מפרסמת הנחיות להתמודדות עם היעדרות כרונית מבית הספר
29.1.19

ה- American Academy of Pediatrics (AAP) פרסמה הצהרת מדיניות העוסקת בהיעדרות כרונית מבית הספר – היעדרות של 15 ימים ומעלה בשנה. להלן עיקרי ההמלצות שפורסמו בכתב העת Pediatrics:

 

  • על רופאי הילדים לשאול על מספר ימי ההיעדרות מבתי הספר בכל ביקור של הילד במרפאה ולעודד את אלו שנוטים שלא להיעדר (בממוצע, יום היעדרות אחד פר חודש).
  • יש לדון עם התלמידים והוריהם על כך שהיעדרות מבית הספר עשויה לפגוע בהישגים האקדמיים והבריאות העתידית. היעדרות מבית הספר קשורה עם רמת השכלה נמוכה שבתורה קשורה עם הרגלי בריאות מסוכנים כגון עישון.
  • יש לסייע לילדים החולים במחלות כרוניות להשלים את מטלות בית הספר בבית, כך שיחושו בטוחים לבקר בבתי הספר.
  • יש להסביר בבירור מתי יש להיעדר מבית הספר ומתי לא – עקב מחלה.

 

ה- AAP מציינת כי 10% מתלמידי הגנים וכיתות א' מפסידים לפחות חודש של לימודים פר שנה וכי 20% מתלמידי הכיתות הגבוהות נעדרים מהלימודים באופן כרוני.

.

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007