הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדינות שונות בארה"ב מדווחות על שיעורי תמותה שונים עקב מלנומה
27.1.19

חולי מלנומה החיים במדינות עם שיעור אבחנות גבוה של המחלה, מדגימים סיכויי הישרדות טובים יותר, כך על פי מחקר חדש שבחן מידע על בסיס מדינה ומדינה בארה"ב.

 

כאמור, ניתחו החוקרים את יחס ההיארעות לעומת התמותה בכל מדינה ובכך למעשה נבחן הקשר בין תמותה ותדירות האבחנות. כמו כן נבדקו משתנים כגון מספר רופאי העור ביחס לגודל האוכלוסייה בכל איזור, עלויות מערכת הבריאות פר אוכלוסיה וכמה מכונים לטיפול בסרטן זמינים בכל מדינה.

 

החוקרים מצאו כי אנשים שחיו באזורים עם שיעור היארעות גבוה של מלנומה הדגימו סיכויי הישרדות גבוהים יותר. מצד שני, מדינות עם שיעור מקרי תחלואה נמוך, הדגימו סיכויי הישרדות פחותים.

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007