הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

גיבוס קרסול שבור? שלושה שבועות עשויים להספיק
27.1.19

עבור מטופלים עם שברים יציבים ב- fibula, גיבוס למשך שלושה שבועות עשוי להיות יעיל כגיבוס למשך שישה שבועות, אלו ממצאיו של מחקר noninferiority שפורסם בכתב העת BMJ.

 

כ- 250 מטופלים מפינלנד מגיל 16 ומעלה ועם שברים חדשים ויציבים ב- fibula חולקו אקראית לקבלת גבס מתחת לברך למשך שישה שבועות (הטיפול הסטנדרטי) או גבס למשך שלושה שבועות. לכל החולים אושר להעמיס משקל על הקרסול לאחר קבלת הגבס.

 

לאחר שנה, מטרת המחקר העיקרית – ציון הסימפטומים הקשורים לשבר בקרסול – היה דומה בקרב שתי קבוצות המחקר. סה"כ, 99% מהמטופלים הדגימו איחוי והשיעור היה דומה בקרב קבוצת המחקר והביקורת.

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007