הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מעל ל- 200 מקרי AFM אובחנו בשנת 2018 בארה"ב
27.1.19

שיעור המקרים המאושרים של acute flaccid myelitis (AFM) שדווחו בארה"ב בשנת 2018 חצה את קו ה- 200. 201 מקרים דווחו, זאת לאחר בחינה של 364 המקרים הפוטנציאליים.

 

מקרי מחלה מאושרים דווחו ב- 40 מדינות, כאשר טקסס מובילה בראש עם 25 מקרים.

 

מרבית מקרי ה- AFM מתרחשים בין החודשים אוגוסט ואוקטובר.

 

acute flaccid myelitis (AFM) הוא מצב נדיר אך חמור המשפיע על מערכת העצבים ובעיקר על איזור חוט השדרה המכונה החומר האפור. המצב גורם לחולשת שרירים ורפלקסים. ה- CDC חוקר ביסודיות כל מקרה של AFM שדווח מאז שנת 2014, זאת כאשר החלו להבחין במספר גדול של דיווחים על המצב.

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007