הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מתקשים להתמקד? אפליקציה חדשה לתרגול המוח עשויה לעזור
27.1.19

חוקרים מאוניברסיטת קיימברידג' פיתחו אפליקציה המתרגלת שמירה על ריכוז.

 

במחקר השתתפו 75 מבוגרים צעירים ובריאים. במסגרת המחקר שארך ארבעה שבועות, עברו הנבדקים מבחנים שמדדו את יכולות הריכוז שלהם.

 

הנבדקים במחקר חולקו לשלוש קבוצות. האחת שיחקה במשחקי האפליקציה (Decoder), בעוד שהשנייה שיחקה בינגו והשלישית לא שיחקה כלל. המשחקים נערכו במשך שמונה מפגשים של שעה לאורך 4 שבועות המחקר ותחת השגחת החוקרים. בתום תקופת המחקר, נמצא כי הנבדקים ששיחקו במשחקי האפליקציה הדגימו כישורי ריכוז גבוהים יותר בהשוואה לשתי הקבוצות האחרות.

 

החוקרים ציינו כי השיפור היה מובהק סטטיסטית ודומה לזה שנצפה לאחר טיפול תרופתי הניתן להפרעות קשב וריכוז.

 

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007