הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סרטוני וידאו מעודדים חיסון נגד HPV
24.1.19

הסברים על יכולתו של החיסון נגד HPV למנוע סרטן מסייעים להורים לחוש בטוחים במתן החיסון לילדיהם, כך מפרסם כתב העת Pediatrics.

 

החוקרים ערכו סקר שכלל כמעט 1200 הורים לילדים בגילאים 9-17 שנים. ההורים חולקו בצורה אקראית לצפייה בסרטי וידאו שעסקו בשבעה נושאים הקשורים לחיסון.

 

הורים שצפו בסרטונים שהסבירו על המחלות הנמנעות על ידי החיסון ואת הסיבות לחסן גם בנים וגם בנות, חשו בטוחים יותר בנוגע למתן החיסון לילדיהם. סרטונים שעסקו בדרישות בתי הספר לחסן ובטיחות החיסונים דווקא הורידו את הציון שמדד את ביטחון ההורים בחיסון. יתר על כן, מסרים שדרשו כישורי קריאה גבוהים ומסרים ארוכים העלו את ציון הביטחון.

 

מנגד, סרטונים שהדגישו את דחיפות מתן החיסונים הורידו את הציון.

 

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007