הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר תרופה גנרית לטיפול באפילפסיה:
20.1.19

ה- FDA הודיע כי אישר לשימוש את הגרסא הגנרית הראשונה של התרופה vigabatrin (Sabril). התרופה אושרה כתוספת לטיפול בחולים עם אפילפסיה ופרכוס חלקי מורכב (complex partial seizures) שלא הגיבו כראוי לטיפול בתרופות אחרות.

 

הגרסא הגנרית מאושרת עבור חולים מגיל 10 שנים ומעלה והיא תשווק בצירוף הערה המזהירה מפני הסיכון לאובדן ראיה קבוע. תופעות לוואי פוטנציאליות נוספות עשויות לכלול סחרחורות, נטייה להירדם, פגיעה בזיכרון ונטיות אובדניות.

 

Complex partial seizures, סוג נפוץ של אפילפסיה מתחיל באזור מסוים במוח ועשוי להשפיע על ההכרה. באופן טיפוסי Complex partial seizures נמשכים בין 30 ל- 90 שניות ולעיתים קרובות הם מלווים באובדן התמצאות, בלבול ו/או עייפות.

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007