הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תביעה משפטית: משפחת סקלר הסתירה את הסכנות הכרוכות ב- OxyContin
20.1.19

בעלת חברת Purdue Pharma הסתירה מהמטופלים ומהמטפלים את פוטנציאל ההתמכרות ל- OxyContin, כך על פי תביעה משפטית שהגיש התובע הכללי של  Massachusetts.

 

באירוע ההשקה של התרופה, נאם Richard Sackler, נשיא החברה בין השנים 1999-2003, וציין כי השקת טבליות ה- OxyContin תלווה בסופת מרשמים שתקבור את מתחרותיה. מכירות התרופה הניבו לחברה מעל לביליון דולר מדי שנה.

 

החברה שיווקה את התרופה לקלינאים אשר נתנו את מרבית המרשמים לאופיאטים, כאשר חלקם איבדו מאוחר יותר את רישיונם.

 

התביעה אף טוענת כי Sackler טען שהשימוש לרעה ב- OxyContin נעשה רק על ידי מכורים.

 

שמונה חברי משפחת Sackler מופיעים בכתב התביעה.

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007