הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF מוסיף Aromatase Inhibitors לרשימת התרופות המומלצות להפחתת הסיכון לסרטן השד
17.1.19

יש להציע לנשים המצויות בסיכון מוגבר לסרטן השד תרופות להפחתת הסיכון, זאת בהינתן כי הסיכוי להיארעות תופעות לוואי הינו נמוך, כך עולה מטיוטת המלצות שפרסם ה- U.S. Preventive Services Task Force. ההמלצות עולות בקנה אחד עם המלצותיו של כוח המשימה משנת 2013 – אך מוסיפות aromatase inhibitors (לדוגמא, exemestane ו- anastrozole) ל- tamoxifen ו- raloxifene כאפשרויות טיפול פוטנציאליות.

 

כוח המשימה מגדיר סיכון מוגבר כנשים עם סיכון של 3% לפחות ללקות בסרטן השד בתוך 5 השנים הבאות. ה- National Cancer Institute's risk calculator יכול לשמש להערכת הסיכון האישי. יתר על כן, נשים עם מספר גורמי סיכון – לדוגמא, גיל 65 ומעלה בנוסף לקרובת משפחה מדרגה ראשונה עם סרטן שד – נחשבות אף הן כמצויות בסיכון גבוה.

 

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007