הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

משרד הבריאות: המגזריות התגלתה כיתרון
15.1.19

משרד הבריאות הפך מזמן למעין ארון קבורה פוליטי לשרים. עובדה: אף ראש מפלגה לא הסכים מעולם לקבל עליו את התפקיד כפוי הטובה הזה. הפוליטיקאי הבכיר ביותר שניאות לשאת בעול הזה היה יעקב בן יזרי, שהתמנה לתפקיד ב־2006 מטעם מפלגת הגמלאים ז"ל. מאז דומה שהתפקיד מוטל על נבחרי ציבור בלית ברירה. ליו"ר יהדות התורה יעקב ליצמן מגיע אפוא צל"ש על נכונותו לא רק לקבל עליו את התפקיד, אלא אף לחבק אותו. הוא הבין שבנסיבות הנוכחיות, הצלחה במשרד היא כמעט בלתי אפשרית, ונעשית קשה מיום ליום.

 

הקושי הזה נובע מארבע תופעות המכבידות על מערכות הבריאות בישראל ובעולם כולו. ראשית, הזדקנות האוכלוסייה, שמזניקה את הביקוש לשירותי בריאות; עלייה במספר החולים במחלות כרוניות, שמלווה בהחרפת המחלות ובירידה בגיל החולים; שנית, ייקור התרופות והטכנולוגיה הרפואית, שגרם ליו"ר ועדת סל התרופות פרופ' רוני גמזו לטעון לפני שבועיים שבניית הסל האחרון היתה הקשה אי פעם. ורביעית, הציבור הישראלי, שמשלם מס בריאות ייעודי ממיטב כספו, לא מוכן להשלים עוד עם המתנה של שנה תמימה לניתוח פשוט. ליצמן מודע לאתגרים אלה, ולמרות זאת מתכוון לדרוש את התפקיד גם בקדנציה הבאה.לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת אדריאן פילוט

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007