הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע תשלם 135 מיליון דולר למדינת אילינוי להסדרת תביעה
13.1.19

"הפיל הגדול בחדר לפני שנה היה החוב", אמר קור שולץ, מנכ"ל טבע, במצגת שערך בכנס השנתי של חברות הפארמה של ג'יי.פי. מורגן. "הפיל עדיין כאן, אבל הוא מאולף יותר", הוסיף שולץ, והתגאה בהקטנת החוב מ-35 מיליארד דולר בסוף 2017, ל-27 מיליארד דולר. מאז מונה שולץ לתפקידו בנובמבר 2017, טבע ממוקדת בהקטנת החוב הפיננסי המעיק על החברה, ואכן עשתה כמה צעדים חשובים בכיוון. הבעיה היא שלצד הפיל הגדול שיושב במאזנה, מתחבאים לא מעט גורי פילים מחוץ למאזנה, ומדי פעם הם מגיחים מהיער ומכים בה. התביעות המשפטיות שהוגשו נגד טבע ב-15 השנים האחרונות הם אחד הגורמים הבולטים שמאיים לעכב את תהליך הקטנת המינוף.

 

חברת טבע (6,714 +2.19%חתמה אתמול (ו') על הסכם עם מדינת אילינוי בארה"ב, לפיו הסכימה לשלם 135 מיליון דולר כדי להסדיר תביעה שהגישה נגדה המדינה. התביעה שהוגשה נגד החברה ב-2005 טענה שטבע, וחברות בנות וקשורות, עברו על החוק כאשר קבעו מחירים מנופחים וכוזבים לצורך שיפוי תרופות על ידי סוכנות ביטוח הבריאות למעוטי יכולת שמספקת אילינוי. עוד נטען בתביעה שטבע, השתמשה בהפרש, שבין מחיר המכירה של התרופות שנרכשו על ידי מדיקייד לבין המחיר הסיטונאי שלהם, לצורך פעילות שיווק וקידום מכירות. לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת יורם גביזון

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007