הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור מקרי התמותה עקב מנת יתר הוכפל פי ארבע בקרב נשים
13.1.19

שיעור מקרי המוות עקב מנות יתר בקרב נשים בגילאים 30-64 גדל באופן דרמטי בין השנים 1997-2017 – מ- 6.7 ל- 24.3 פר אוכלוסייה של 100,000 – כך עולה מניתוח של רשומות התמותה הלאומיות שפורסם ב- MMWR.

 

נצפה גידול מובהק בשיעור מקרי המוות עקב מנת יתר של synthetic opioids (עלייה של 1643%), heroin (915%), benzodiazepines (830%), opioids במרשם (485%), cocaine (280%), ונוגדי דיכאון (176%).

 

בשנת 2017, שיעור מקרי המוות הנובע ממנות יתר היה הגבוה ביותר בקרב נשים בגילאים 50-54, בעוד שבשנת 1999, קבוצת הגיל 40-44 הדגימה את השכיחות הגבוהה ביותר. הגיל הממוצע לתמותה עקב מנת יתר עלה לאורך תקופת המחקר עבור כל קבוצת תרופות מלבד עבור synthetic opioids.

 

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007