הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנכ"ל טבע: "חל שינוי דרמטי בשוק הגנרי בארה"ב - הוא יתייצב השנה"
10.1.19

הופעתו השנתית של מנכ"ל טבע, קור שולץ, בכנס הפארמה של ג'יי.פי מורגן סיפקה למשקיעים שני מסרים עיקריים. השוק הגנרי מתייצב לאחר חמש שנים שבהן היה נתון לספירלת המוות — ירידה מתמדת במחירים ובערך הכולל של המכירות בשוק. "חל שינוי דרמטי בשוק הגנרי. אני מאמין שבשלושת הרבעונים האחרונים של 2019 נראה יציבות בערך הכולל של השוק הגנרי", העריך שולץ.

 

לדברי שולץ, טבע (6,567 +1.03%כמובילת שוק, תרמה את חלקה לעצירת הדימום בשוק הגנרי כאשר החליטה לא לשווק 10% מתיק התרופות הגנריות שלה, משום שהוא מסב לה הפסדים. חלק מהייצור של תרופות אלה הופסק ועל חלקו האחר קיבלה מלקוחותיה היתר להעלות את המחירים ושיווקן נמשך. מנכ"ל טבע הזכיר את הספקנות לגבי יכולתה של החברה להתמודד עם הירידה בהכנסותיה, ואמר שהיא עושה זאת בין השאר באמצעות השקה מוצלחת של תרופות חדשות.לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת יורם גביזון

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007