הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול הורמונאלי למנופאוזה מפחית את הסיכון לדלקת מפרקים ניוונית של הברך
10.1.19

נשים במנופאוזה המקבלות טיפול הורמונאלי מצויות בסיכון נמוך יותר בהשוואה ללא מטופלות ללקות ב- osteoarthritis (OA) של הברך, אלו ממצאיו של מחקר חתך שפורסם בכתב העת Menopause.

 

במחקר השתתפו 4800 נשים קוריאניות במנופאוזה שמילאו סקר בריאות לאומי ועברו בדיקות הדמיה של הברך. כ- 9% דיווחו על קבלת טיפול הורמונאלי למשך שנה לפחות.

 

כ- 17% מהנשים שקיבלו טיפול הורמונאלי אובחנו עם OA (בהתבסס על בדיקות הדמיה וסימפטומים), בהשוואה ל- 25% מהנשים שלא טופלו. לאחר תקנון לגיל, השמנה ומשתנים מתערבים אחרים, קבוצת המחקר הוסיפה להדגים סיכון מופחת ללקות ב- OA.

 

 

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007