הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

AAN: נחוצה הגדרה אוניברסאלית למוות מוחי
10.1.19

ה- American Academy of Neurology (AAN) קוראת להגדרה אחידה של מוות מוחי.

 

כמפורסם בכתב העת Neurology, אימצה הקבוצה את עמדת ה- Uniform Determination of Death Act, המציין כי מוות מוחי מתרחש כאשר כל פעילויות המוח, כולל של גזע המוח, אבדו באופן בלתי הפיך. מוות מוחי נקבע בדרך כלל לאחר בדיקה קלינית.

 

הנחיות רפואיות נפוצות בנוגע לסטנדרטים לקביעת מוות מוחי כוללות את הקווים מהנחים של ה- AAN משנת 2010 עבור מבוגרים, ומשנת 2011 עבור תינוקות וילדים. ההיענות להנחיות שפורסמו אף על ידי ה- Society of Critical Care Medicine, ה- American Academy of Pediatrics וה- Child Neurology Society לא הובילה לאף מקרה בו הוגדר מוות מוחי ולאחריו נצפתה חזרה של פעילות מוחית משמעותית, כך ציינה הקבוצה. אף על פי כן, רק מדינת נבאדה הפכה את ההמלצות לחקיקה. ה- AAN ממליצה כי כל המדינות יאמצו חקיקה דומה.

 

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007