הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקץ לפסטיבל השנתי? כל הפרטים על המהפכה שרוצה נתניהו בסל התרופות
8.1.19

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הפתיע אתמול (א') את הנוכחים בישיבת הממשלה כאשר הנחה את סגן שר הבריאות, יעקב ליצמן, להגיש לממשלה בתוך שבועיים כמה חלופות לעדכון קבוע (עדכון בשיטת טייס אוטומטי) של סל שירותי הבריאות. ההצהרה, שגם עוגנה בהחלטת ממשלה, הגיעה לאחר שבימים האחרונים חזרו ועלו הטענות של חברי ועדת הסל, ושל גורמים רבים במערכת הבריאות, כי התוספת התקציבית לסל, שהיתה השנה 460 מיליון שקל, אינה מספיקה למלא את צורכי החולים ולכלול בסל את התרופות החיוניות ביותר. נכון להיום, נושא העדכון הטכנולוגי של סל הבריאות אינו מעוגן בחקיקה מחייבת. בפועל, מאז חקיקת חוק ביטוח בריאות ממלכתי ב-1995, מתקבלת מחדש מדי שנה...לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת רוני לינדר-גנץ

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007