הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המאבק על הבונוסים: ועד עובדי טבע כפר סבא מינה את ירון זליכה כעד מומחה מטעמו
8.1.19

בזמן שעובדי מפעל טבע בכפר סבא מכריזים על סכסוך עבודה בשל מה שהוגדר כ"גרירת רגליים" של ההנהלה בדיוני השכר, ממשיך להתנהל גם הליך משפטי אחר שמנהלים עובדי טבע כפר סבא - הנוגע לבונוסים. ל"גלובס" נודע כי בהליך זה, ועד עובדי טבע כפר סבא מינה את פרופ' ירון זליכה כעד מומחה מטעמו. הוועד, בראשותו של היו"ר אלירן קוזליק, מאוגד בהסתדרות החדשה ומיוצג בהליך המשפטי על-ידי עו"ד יעל שילוני ממשרד אהוד שילוני ושות'.

ועד עובדי טבע כפר סבא הגיש לפני כ-10 חודשים עתירה לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב יפו נגד טבע בנושא הבונוסים. בעתירה נטען כי טבע החליטה "באופן חד-צדדי ובניגוד להסדר קיבוצי בין הצדדים ותנאי העבודה של כל עובד ועובד, לבטל לעובדיה את הבונוס בגין שנת 2017 ".

 

בעתירה הזכירו העובדים את מענק החתימה שקיבל באותה שנה מנכ"ל טבע, קאר שולץ. בדיון שנערך בנושא טענו באי כוחה של טבע כי העובדים נהנו לאורך השנים מהשגשוג, אך ב-2017 נקלעה החברה "למצב עסקי ופיננסי מהמורכבים בתולדותיה, והיא נלחמת על יציבותה".לידיעה בגלובס >>


 

מאת שירי חביב ולדהורן

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007