הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הדיאטה הים תיכונית נבחרה כדיאטה המובילה לשנת 2019
8.1.19

הדיאטה הים תיכונית נבחרה כדיאטה המובילה על פי הדירוג השנתי של הדיאטות הטובות ביותר מאת ה- U.S. News & World Report. בשנה שעברה חלקו הדיאטה הים תיכונית ודיאטת DASH את ראשות הרשימה.

 

הדיאטה הים תיכונית לרוב ענייה בבשר אדום, סוכר ושומן רווי ועתירת אגוזים, קטניות, שמן זית ודגים. הפרסום דירג אותה במקום גבוה במונחים של תזונה נכונה וגיוון דיאטטי. הדיאטה דורגה ראשונה אף עבור בריאות הלב, תועלת לחולי סוכרת וכדיאטה הטובה ביותר במונחים של תזונה בריאה.

 

במקומות השני והשלישי נבחרו דיאטת DASH והדיאטה הצמחונית הגמישה (flexitarian diet). במונחים של ירידה במשקל הדיאטה של שומרי משקל נבחרה במקום הראשון.

 

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007