הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לידה עשויה להגביר את הסיכון לסרטן השד
8.1.19

רבים מאמינים כי לידה עשויה להגן מפני תחלואה בסרטן השד, אך ממצאים חדשים מעידים כי התועלת הנ"ל עשויה להופיע רק לאחר שני עשורים.

 

הניתוח סקר מידע מ- 15 מחקרים שנערכו ברחבי העולם. המחקרים כללו מעל ל- 800,000 נשים והתמקדו בגורמים העשויים להשפיע על הסיכון לסרטן השד, כגון היסטוריה משפחתית של תחלואה והנקה.

 

החוקרים מצאו סיכון מוגבר לתחלואה בסרטן השד בקרב נשים שילדו ושהיו מתחת לגיל 55.

 

הסיכון הגבוה ביותר נצפה 5 שנים לאחר הלידה. בתקופה זו, האמהות הדגימו סיכוי גבוה ב- 80% לפתח סרטן שד בהשוואה לנשים שלא ילדו.

 

באופן מעניין נמצא כי הסיכון המוגבר לתחלואה נעלם 23 שנים לאחר הלידה. לאחר יותר משני עשורים, הנשים החלו להדגים הגנה מסוימת מפני המחלה.

 

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007