הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נמצא קשר בין גלי חום וסרטן השד:
6.1.19

vasomotor symptoms (VMS) קשורים עם עלייה בסיכון להיארעות סרטן השד, כך על פי מחקר מה- Women's Health Initiative שפורסם בכתב העת Menopause.

 

כ- 10,000 נשים במנופאוזה ללא סרטן שד דיווחו על הזעה ברמה בינונית או חמורה או גלי חום במהלך 4 שבועות. הללו הושוו עם 16,000 נשים שמעולם לא חוו VMS. לא נכללו במחקר נשים שטופלו בהורמונים.

 

לאורך 19 שנות המעקב, 5% מהנשים אובחנו עם סרטן שד פולשני. לאחר תקנון למשתנים מתערבים מרובים, נמצא כי נשים עם תדירות גבוהה של VMS מציגות סיכון גבוה ב- 13% ללקות בסרטן השד, בהשוואה לנשים שלא חוו VMS.

 

לא נמצא קשר בין הסיכון לתמותה והיארעות VMS.

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007