הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"אתן ליהודים את התרופות הלא נכונות": רופאה פוטרה בגלל פוסטים אנטישמיים
3.1.19

רופאה מוסלמית בעיר קליבלנד שבארצות הברית פוטרה לאחר שנחשפו פוסטים אנטישמיים שלה ברשתות החברתיות, כולל אחד בו כתבה ש"תיתן ליהודים את התרופות הלא נכונות". ד"ר לארה קולאב עבדה בקליניקה שבמדינת אוהיו בין החודשים יולי וספטמבר 2018, ופוטרה לאחר שהפוסטים שכתבה במהלך שבע השנים האחרונות נחשפו.

 

בציוץ משנת 2012, בעת שהייתה קולאב סטודנטית לרפואה היא כתבה: "אני אתן ליאהוד (יהודים בערבית) את התרופות הלא נכונות". באוגוסט 2013 היא צייצה בערבית: "שאללה יסיים את חיי היהודים כדי שלא נאלץ ללכת למלוכלכים האלה יותר". בפוסטים אחרים היא קראה לאלימות נגד יהודים, כינתה אותם "כלבים" והשוותה את ישראל למשטר הנאצי.  

המרפאה אישרה ביום שני את פיטוריה של קולאב, לאחר שנפוצו דיווחים על הפוסטים שלה. "היא כבר לא עובדת במרפאה בקליבלנד. האמונות האלו לא מייצגות את אמונות הארגון שלנו. אנחנו מחבקים את הרבגוניות, השילוב ותרבות של ביטחון וכבוד במערכת הבריאות שלנו", נמסר בהודעה. חשבונותיה של קולאב ברשתות החברתיות נמחקו.   

 


לידיעה במעריב >>


 

מאת ג'רוזלם פוסט 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007