הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

היסטוריה: חוק העישון אושר סופית - בריאות הציבור ניצחה את כספי הטבק
1.1.19

לאחר 20 שנה של ניסיונות חקיקה שנכשלו בעקבות לחצי התעשייה, אישרה הכנסת סופית את הצעת החוק שתשים את ישראל בשורה אחת עם מדינות המערב בתחום המלחמה בעישון: החוק להגבלת פרסום ושיווק מוצרי עישון של חברי הכנסת איתן כבל, יהודה גליק ואייל בן ראובן. הצעת החוק אושרה בקריאה שנייה ושלישית ברוב של 45 תומכים לעומת מתנגדת אחת, ח"כ יעל גרמן מיש עתיד. גרמן התנגדה להצעת החוק במחאה על כך שאיסור הפרסום לא חל העיתונות המודפסת". סגן שר הבריאות, יעקב ליצמן, לא נכח במליאה בזמן ההצבעה, כפי שלא נכח גם בהצבעה בקריאה הראשונה.

 

לפי תחשיבי משרד הבריאות המבוססים על מודלים ומחקרים על צעדים דומים שנעשו בעולם, הצעת החוק צפויה לחסוך את חייהם של 400-300 ישראלים בשנה - ללא כל עלות תקציבית למדינה.

 

זהו החוק המקיף ביותר נגד עישון שהוצג לכנסת. בין השאר, נקבע בו איסור מוחלט על פרסום, שיווק וקידום מכירות של טבק וסיגריות אלקטרוניות, למעט בעיתונות המודפסת (גילוי נאות: העיתונים המודפסים מקבוצת הארץ יוכלו, על פי הנוסח הקיים, להמשיך ולפרסם טבק); איסור הצגה בפומבי של מוצרי טבק, כולל במרכז חנויות הדיוטי פרי וכמובן בפיצוציות, חפיסות אחידות בצבע חום וללא סימני מסחר לכל חפיסות הסיגריות והסיגריות האלקטרוניות, והכפפה של הסיגריות האלקטרוניות, שכיום לא חלה עליהן כל רגולציה, להגבלות החלות על מוצרי טבק.

 


לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת רוני לינדר-גנץ

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007