הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע מנהלת מגעים למכירת אונקוטסט
1.1.19

חברת טבע (5,771 -1.6%מנהלת מגעים עם ארבעה גופים בנוגע למכירת חברת אונקוטסט או הכנסת שותף לחברה הבת. המהלך, שנמצא בשלבים מתקדמים, אינו קשור לתהליך ההתייעלות של טבע. מדובר ביוזמה של החברה הבת טבע ישראל, שנועדה למצות את פוטנציאל הצמיחה של אונקוטסט כתוצאה מניצול סינרגיות עם גורם מתמחה בתחום הדיאגנוסטיקה והמכשור הרפואי.

 

אונקוטסט, המנוהלת על ידי ד"ר ליאור שושן גוטמן, היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום הרפואה המותאמת אישית. החברה משווקת בדיקות לאבחון סוגים שונים של מחלת הסרטן. את הטיפול האונקולוגי מתאימה החברה לחולה על בסיס הפרופיל הגנטי שלו.

 

מוצר הדגל של אונקוטסט הוא OncoType DX — בדיקה מולקולרית ייחודית של רקמת גידול. תוצאות הבדיקה מנחות את הרופא המטפל בהתאמת הטיפול הספציפי האופטימלי לכל חולה. הן מספקות ציון שמהווה אינדיקטור לסיכון של התפתחות גרורות ולסיכון למוות מהמחלה.

 


לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת יורם גביזון

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007