הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ביטוחי הבריאות הוזלו — ואנחנו משלמים ביוקר
1.1.19

לפני שנתיים עברה בקול תרועה רמה, למגינת ליבם של מומחים וכלכלנים מתחום הבריאות, הרפורמה בביטוחי הבריאות. הרפורמה ביקשה להפחית את ההוצאה הפרטית על בריאות, לצמצם את תופעת כפל הביטוחים, להרחיב את רשימות ההסדר של הרופאים על ידי ביטול אופציית ההחזר, לצד הבטחה ברורה לשמירה על רצף טיפולי של המבוטח.

 

מההבטחות הללו נשארו הרבה גזרי עיתון ומעט מאוד ממש. האוצר אמנם מתגאה בהורדת הפרמיות בביטוח הבריאות,

אולם הוא שכח להסתכל על מרכיב חשוב נוסף — ההוצאה הפרטית על בריאות עלתה. על פי דו"ח הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ב–2017 חל גידול של 7% בהוצאות על ביטוחי בריאות פרטיים, ושל 2% בהוצאות על ביטוחי בריאות משלימים.

 

רוצים להבין כיצד הדבר ייתכן? מאז כניסת הרפורמה לתוקף, ובניגוד להבטחה, קיים מחסור חמור ברופאים בהסדרי השב"ן וחברות הביטוח. מבוטחים רבים המנסים למצוא רופא המתמחה בבעיה הרפואית שלהם, בדגש על אזורים גיאוגרפיים מרוחקים, עשויים לא למצוא מענה רפואי הולם, מכיוון שהמומחה אליו הם נדרשים לא נמצא ברשימות ההסדר של חברות הביטוח והשב"ן.

 


לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת אייל שפירא

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007