הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם מאזן המגנזיום הוא הגורם המשפיע על מאזן ויטמין ה- D?
1.1.19

מחקר חדש מצא כי ייתכן והמגנזיום הוא המפתח להבנה כיצד מאזן ויטמין ה- D משפיע על בריאות ותחלואה.

 

החוקרים דיווחו על הקשר שבין צריכת מגנזיום ומאזן ויטמין ה- D בקרב מעל ל- 12,000 איש שהשתתפו ב- National Health and Nutrition Examination Survey (NHANES) של השנים 2001-2006.

 

החוקרים מצאו כי נבדקים עם רמה גבוהה של צריכת מגנזיום, באם ממקורות מזון ובאם מתוספי מזון, מציגים סבירות נמוכה יותר להדגים רמות נמוכות של ויטמין D. כמו כן נצפה קשר בין צריכת מגנזים וסיכון מופחת לתמותה, בעיקר כתוצאה מתחלואה קרדיווסקולארית וסרטן המעיים.

 

מחסור במגנזיום גורם לבלימת הייצור של ויטמין ה- D והמטבוליזם שלו, הסבירו החוקרים.

 

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007