הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סרטן הערמונית: בדיקה חדשה ומהירה להערכת הסיכון לגרורות:
30.12.18

 

החולים בסרטן הערמונית מצויים בסיכון מוגבר להיווצרות גרורות. בדיקה חדשנית מסוגלת להעריך את הסיכון במהירות רבה יותר מהבדיקות הקיימות כיום והיא אף זולה יותר לביצוע. סיכון גבוה להיווצרות גרורות עשוי לכוון טיפולים אגרסיביים יותר.

 

הבדיקה החדשה מאבחנת copy number alterations (CNAs), שהינם שינויים בגנום המעודדים התפשטות תאים סרטניים. על ידי הערכת ה- CNAs בבדיקת דם או רקמה מבלוטת הערמונית, ניתן לבחון את מידת הפרוליפרציה של התאים הסרטניים.

 

החוקרים הסבירו כי הבדיקה המכונה Next-Generation Copy Number Alteration (NG-CNA) מסוגלת לנתח 902 אתרי גנום לאורך 194 אזורי גנום במהירות רבה יותר (תוך 36 שעות בלבד) ובעלות נמוכה יותר בהשוואה לבדיקות הקיימות כיום.

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007