הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר חדש מצא קשר בין השמנה וחוש הריח:
30.12.18

 

סקירה עדכנית מסכמת כי אנשים הסובלים מהשמנה אף מציגים ירידה ביכולת להבדיל בין ריחות שונים.

 

החוקרים ניתחו מחקרים מדעיים שבחנו את הקשר בין משקל הגוף וחוש הריח, הם אף אספו מידע מכמעט 1,500 נבדקים שהשתתפו במחקרים קליניים ואמפיריים שנערכו ברחבי העולם.

 

"לאחר סקירת המידע נמצא כי למעשה קיים קשר חזק בין משקל הגוף וחוש הריח – ככול שחוש הריח היה מפותח יותר, כך עלתה הסבירות כי האדם יהיה רזה, ולהיפך," ציינו החוקרים מאוניברסיטת Otago שבניו-זילנד.

 

החוקרים ציינו כי לחוש הריח השפעה מכרעת על הרגלי האכילה היות והוא משפיע על האופן בו אנו מזהים ובוחרים טעמים שונים. חוש ריח לקוי עשוי להביא לבחירות תזונתיות שאינן בריאות ולהגביר את הסיכוי להשמנה.

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007