הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חלוצה אזורית: תאילנד אישרה מריחואנה רפואית
27.12.18

הפרלמנט התאילנדי, שנבחר על ידי החונטה הצבאית השלטת, אישר שלשום חוקים בעד לגליזציה של מריחואנה רפואית ואיחוד אזרחי של זוגות חד־מיניים — על כך מדווח ה"פייננשל טיימס". הרפורמות מגיעות לקראת הבחירות הצפויות להתקיים ב־24 בפברואר. החוק המאשר שימוש במריחואנה רפואית ייכנס לתוקף בקרוב, בעוד החוק לאיחוד זוגות חד־מיניים יידרש כנראה לאישור הפרלמנט החדש.

 

חוק המריחואנה מאפשר אחזקה של מריחואנה לצורכי מחקר, חקלאות, מדע ותעשייה. צרכנים יורשו להחזיק בכמויות הנחוצות לצרכים רפואיים, זאת כל עוד קיבלו מרשם או תעודה רשמית. במקביל, הממשלה תקיים פיקוח הדוק על חלוקת הרישיונות לייצור ולמכירת המוצר.

 

סומצ'אי סוואנגקרן, יו"ר הוועדה הפרלמנטרית שניסחה את החוק, תיאר זאת כ"מתנה לשנה החדשה מהפרלמנט והממשלה, לעם התאילנדי". עם זאת, מריחואנה לצורכי פנאי היא עדיין לא חוקית, וכך גם הסחר בסם.

 


לידיעה בלכליסט >>


 

מאת שירות כלכליסט

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007