הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ריח של יצוא באוויר הזניק את מניות הקנאביס בתל אביב
27.12.18

תחילת השבוע היתה שייכת לירידות בשווקים, אבל סוף השבוע שייך לעליית מניות חברות הקנאביס הנסחרות בבורסת תל אביב. הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את אישור יצוא הקנאביס, אבל יש עדיין מכשול בדרך: היצוא דורש את אישור הממשלה, שעשוי להתקבל כבר בישיבתה ביום ראשון הקרוב.


ברשות ניירות ערך נתנו דגשים שמטרתם להזהיר את הציבור מהשקעה בחברות רק על סמך העובדה שפרסמו מזכר הבנות לפעילות עתידית. אלא שהציבור לא התרגש - והיום המשקיעים הסתערו על המניות. חברת מדיוי עלתה ב־27% מאז ההודעה וטוגדר פארמה עלתה ב־47% - בעוד שתיהן לא מחזיקות בפעילות ממשית קיימת. באמתחתן יש מזכרי הבנות עם חברות בארץ ובחו"ל לגידול חקלאי של קנאביס רפואי.

 

מדיוי עלתה מתחילת השנה ב־45% ונסחרת לפי שווי של 92 מיליון שקל, וטוגדר זינקה מתחילת השנה ב־276% ונסחרת לפי שווי של 202 מיליון שקל. טוגדר היא החברה שספגה את עיקר הביקורת על פרסומי מזכרי ההבנות, ובעבר אף דיווחה על אישור לייבוא קנאביס בחברה שטרם רכשה. ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר, אמר ל"כלכליסט" היום: "אנחנו נערכים לנושא מזה זמן, הן בישראל והן באוגנדה".

 


לידיעה בלכליסט >>


 

מאת צלי גרינברג

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007