הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנכ”ל הכללית: "כל המפלגות צריכות להציג תוכנית להצלת מערכת הבריאות"
27.12.18

"הבריאות חייבת להיות בראש סדר העדיפויות של כל המפלגות, והמטרה שלנו כמנהיגות של מערכת הבריאות חייבת להיות שכל אחת מהמפלגות תציג תוכנית להצלת המערכת ותכריז מי המועמד שלה לתפקיד שר הבריאות”, כך אומר פרופ’ אהוד (אודי) דודסון, מנכ”ל שירותי בריאות כללית, הגדולה ביותר במדינת ישראל, המטפלת ביותר ממחצית אוכלוסיית ישראל ומנהלת תקציב של 37 מיליארד שקל ל־2019, בראיון ראשון ובלעדי ל”כלכליסט” מאז כניסתו לתפקיד בתחילת ספטמבר. לדבריו התנאי הזה “חייב להיות מעוגן בהסכמים הקואליציוניים. המפלגות צריכות לומר שללא פתרון לבעיות הכלכליות הנוראיות של המערכת — הן לא נכנסות לממשלה".

 

לדברי דודסון, הבריאות ומצבה של המערכת הם “הנושא הכלכלי־חברתי הבוער ביותר ואין נושא אחר שמשפיע כך על כל אזרח ואזרח, מבני 0 עד 120. אני רוצה שכולם ייאבקו על התיק הזה".

 

לדודסון, אחד מהאישים הבכירים והמנוסים במערכת שמכיר אותה על כל רבדיה, טענות קשות. לדבריו, “ממשלות ישראל מרעיבות את מערכת הבריאות”. עם זאת, אחרי ארבעה חודשים בתפקיד, יש לו גם בשורה:"מעבר לטענות הקשות שיש לי כלפי המדינה בהקצאת משאבים למערכת, עשיתי בדק בית ושאלתי מה אנו יודעים לעשות בעצמנו. כתוצאה מכך בתוכנית העבודה שלי ל־2019 אני הולך לשים רבע מיליארד שקל לטובת שני נושאים עיקריים: קיצור תורים, שהפכו לבלתי סבירים; ותוספת של 80 מיטות אשפוז חדשות עקב צפיפות בבתי החולים. אלו הנושאים הכי בוערים”.

 


לידיעה בכלכליסט >>


 

מאת אדריאן פילוט

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007