הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול משולב בתרופות קיימות נמצא יעיל עבור סרטן המעי הגס ומפחית את שיעור תופעות הלוואי
27.12.18

שילוב תרופות קיימות לטיפול בסרטן יעיל יותר מטיפול בתרופות לבדן, זאת להפסקת ההתקדמות של סרטן המעי הגס, כמו גם להפחתת שיעור התופעות הבלתי רצויות.

 

צוות החוקרים בחן את השפעת הטיפול המשולב בתרופות FOLFIRI  ו- regorafenib על התקדמות המחלה, במחקר השתפו 181 חולים עם סרטן המעי הגס ועם גידולים שאינם ניתנים להסרה כירורגית. כל הנבדקים סבלו ממחלה שהתפשטה לאזורים אחרים בגוף וזאת על אף טיפול כימותרפי קו ראשון.

 

חלק מהנבדקים טופלו בשתי התרופות בעוד שהאחרים טופלו ב- FOLFIRI ופלסבו. התוצאות היו מבטיחות, החולים שטופלו במשטר המשולב הדגימו פרקי זמן ארוכים יותר ללא התקדמות המחלה ואף סבלו משיעור נמוך יותר של תופעות לוואי ובהן עייפות, חולשה, אובדן תיאבון ושלשולים, כמו גם כאבים, נפיחות ואדמומיות בפה ובגרון.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007