הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ננו חלקיקי זהב מסוגלים להרוס ביעילות את תאי סרטן הערמונית
27.12.18

מחקר קליני חדש מדגים כיצד ננו חלקיקי זהב מסוגלים להתמקד בתאי סרטן הערמונית. עד כה הודגמו תוצאות מבטיחות ושיעור תופעות הלוואי היה מינימאלי.

 

החוקרים מאוניברסיטת טקסס ניסו לבחון שיטת טיפול חדשנית המתבססת על ננו חלקיקים העשויים שכבות דקיקות של סיליקה בצורת כדורים. שכבה דקה של זהב מצפה כל כדור.

 

הננו חלקיקים מסוגלים לאתר את תאי הסרטן ולחדור לתוכם. שימוש בלייזר לשפעול החלקיקים גורם להם לויברציות ולייצור טמפרטורות גבוהות באופן קיצוני ובכך להרוג את תאי הסרטן. הטיפול משמר את הרקמה הבריאה הסובבת, הכוללת עצבים ואת שרירי שלפוחית השתן ובכך מונעת תופעות לוואי נפוצות של טיפול בסרטן הערמונית כגון בריחת שתן ואימפוטנציה.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007