הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התקן חדש לניטור התקפים אפילפטיים עשוי להציל חיים
27.12.18

חוקרים פיתחו צמיד הקרוי Nightwatch המסוגל לזהות 85% מכלל התקפי האפילפסיה המתרחשים בשעות הלילה – שיעור גבוה בהרבה מזה שמסוגל לזהות ההתקן המשווק כיום.

 

Sudden unexpected death in epilepsy (SUDEP) מהווה גורם מוביל לתמותה בקרב הלוקים באפילפסיה. והסיכון לתמותה אף גבוה יותר בקרב הלוקים במצב עמיד לטיפול ומוגבלות אינטלקטואלית.

 

במסגרת המחקר שנערך בהולנד, נבדק ה- Nightwatch בקרב 28 נבדקים מוגבלים אינטלקטואלית עם אפילפסיה.

 

כל נבדק לבש את ההתקן במשך 65 לילות בממוצע, ההתקן כוון להשמיע אזעקה במקרי התקף חמור. הנבדקים צולמו על מנת לתעד אזעקות שווא או התקפים שלא אובחנו על ידי הצמיד.

ההתקן פועל באמצעות הזיהוי של שני מאפיינים ספציפיים הקשורים להתקפים חמורים – קצב לב מהיר ותנודות קצביות.

סה"כ, ההתקן הצליח לזהות 85% מכלל ההתקפים החמורים ו- 96% מההתקפים החמורים ביותר.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007