הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אדוויל לצד משחת שיניים: מיזוג ענק בתחום הבריאות והתרופות ללא מרשם
20.12.18

חברות פייזר וגלקסו סמית' קליין (GSK) מתכננות למזג את חטיבות הבריאות והתרופות ללא מרשם שלהן, ובהמשך לפצל את החטיבה החדשה, ובכך ליצור ענקית בינלאומית שמוכרת תרופות נפוצות כמו אדוויל לצד משחת שיניים של מותג סנסודיין. GSK הודיעה היום (ד') שהחברות חתמו על הסכם להקמת העסק המשותף. 

 

העסקה התגבשה לאחר מאמציה של פייזר למכור את חטיבת הצרכנות, בשל רצונה להתמקד בחטיבת תרופות המרשם שלה שולי רווח גבוהים יותר. גם בגלקסו מעדיפים להשקיע את מירב המאמצים בחטיבת תרופות המרשם והחיסונים, שנחשבת רווחית יותר אך גם טומנת בחובה סיכונים גבוהים יותר.

 

על פי תנאי העסקה, גלקסו תחזיק ב-68% ופייזר ב-32% הנותרים של החטיבה המאוחדת. מגלקסו נמסר כי הם מצפים לסגור את העסקה במחצית השנייה של 2019, ובתוך שלוש שנים מתכוונים לפצל את החטיבה באמצעות הנפקה בשוק ההון בבריטניה.

 

המכירות הכלל עולמיות של החטיבה המשולבת עמדו ב-2017 על 12.7 מיליארד דולר. על פי ההצהרה שפרסמה גלקסו, יצירת החטיבה החדשה תעזור להעלות את תזרים המזומנים ובכך לאפשר לה לחזק את חטיבת תרופות המרשם באמצעות הרחבת המחקר.

 


לידיעה בכלכליסט >>


 

מאת שירות כלכליסט

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007